Nestandartinių baldų gamyba – Woodea siūlo standartinius ir nestandartinius sprendimus naudojant natūralią medieną. Pagal individualų užsakymą  pagaminsime baldus namams, biurui arba parduotuvei. Padėsime išsirinkti Jums tinkamą medieną ir pagaminsime baldus pagal Jums reikalingus išmatavimus.

Viskas ko reikia tai tik susisiekti su mumis – pažadame išklausyti, patarti ir pakonsultuoti iki kol rasime Jums tinkamiausią sprendimą.

 

Maloniai kviečiame pažiūrėti trumpą video kaip gaminamas vienas iš mūsų produktų:

Staliuko "Sraigė" gamyba 🙂

Turi baldo idėją, bet nežinai nuo ko pradėti? 🤔 Reikia patarimo ar konsultacijos? – Woodea bus tavo atsakymas. 💪👍Pasirūpiname, patariame, konsultuojame, realizuojame. Norite pamatyti kaip mes dirbame? Tuomet kviečiame pažiūrėti kaip gimsta mūsu staliukas "Sraigė". 🌞Visa informacija info@woodea.lt

Posted by Woodea on 2017 m. lapkričio 2 d., ketvirtadienis

Dar neapsisprendėte kuris iš Woodea produktų Jums tinkamiausias ar laukiate naujovių? – Sekite mus mūsų Facebook paskyroje ir sužinokite pirmi apie naujus produktus.

Keletas mūsų gaminių:

Detalesnė informacija:

Visi Woodea nestandartiniai baldai gaminami iš profesionaliai džiovintos uosio, ąžuolo ar pušies medžio masyvo. Pašalinus perteklinė drėgme iš medienos ji tampa daug tvirtesnė, mažiau deformuojasi , bei atsparesnė puviniui. Ruošiniai gaminami pagal profesionalias technologijas, tam, kad mediena kuo mažiau modifikuotųsi ar trūkinėtu. Aukščiausios klasės, vandens pagrindo klijai suriša detales sustiprindami konstrukcija, o kruopščiai apdirbti ruošiniai nepalieka tarp detalių plyšių.

Finale, po kruopštaus apdirbimo gaminiai apdirbami kokybiškiausių gamintoju lakais, beicais ir alyvom tam, kad būtų patvaresni, nenubluktu ir išlaikytu savo originalia forma -. Pagrinde apdirbimui naudojamos tik medžiagos vandens pagrindų, kad gaminiai išlaikytu savo natūralumą ir butu kuo mažiau kenksmingi aplinkai.

Taip pat gaminant nestandartinių baldų konstrukcijas naudojame metalą. Šios konstrukcijos minimalistiniams baldams prideda ne tik tvirtumo paremiant lengvesnes konstrukcijas, bet ir prabangos, solidumo ir elegancijos. Woodea komanda supranta, kad metalas yra labai aktyvi medžiaga, kuria nereikia piktnaudžiauti, kitaip jo gausa gali ne tik iškreipti interjerą, bet ir psichologiškai slėgti namu gyventojus. Būtent todėl Woodea, savo baldų gamybai metalą labiau naudoja kaip priedą prie medinių baldų konstrukcijos.