Woodea baldai – tai kokybiški, rankų darbo, medžio tekstūrą paryškinantys gaminiai. Woodea komanda siekia atgabenti į Jūsų namus naujoviškumo, bei šviežumo potyrį naudojant visiems gerai pažįstamą medžiagą – medį.

Visi Woodea baldai gaminami iš profesionaliai džiovintos uosio, ąžuolo ar pušies medžio masyvo. Džiovinimo metu iš medienos yra pašalinama perteklinė drėgmė. Kokybiškai džiovinta mediena yra daug tvirtesnė, mažiau deformuojasi , bei atsparesnė puviniui. Tam, kad gaminiai būtų patvaresni, nenubluktu ir išlaikytu savo originalia forma – baldai apdirbami kokybiškiausių gamintoju lakais, beicais ir alyvom. Pagrinde apdirbimui naudojamos tik medžiagos vandens pagrindų, kad gaminiai išlaikytu savo natūralumą ir butu kuo mažiau kenksmingi aplinkai.

Ruošiniai gaminami pagal profesionalias technologijas, tam, kad mediena kuo mažiau modifikuotųsi ar trūkinėtu. Aukščiausios klasės, vandens pagrindo klijai suriša detales sustiprindami konstrukcija, o kruopščiai apdirbti ruošiniai nepalieka tarp detalių plyšių.

Metalo konstrukcijos Woodea minimalistiniams baldams prideda ne tik tvirtumo paremiant lengvesnes konstrukcijas, bet ir prabangos, solidumo ir elegancijos. Woodea komanda supranta, kad metalas yra labai aktyvi medžiaga, kuria nereikia piktnaudžiauti, kitaip jo gausa gali ne tik iškreipti interjerą, bet ir psichologiškai slėgti namu gyventojus. Būtent todėl Woodea, savo baldų gamybai metalą labiau naudoja kaip priedą prie medinių baldų konstrukcijos.